APT20M45BVFRG
Microchip Technology
494-APT20M45BVFRG
APT20M45BVFRG
Mfr.:
Description:
MOSFETs FREDFET MOS 5 200 V 45 mOhm TO-247
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
28 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
200 V
56 A
45 mOhms
- 30 V, 30 V
2 V
195 nC
- 55 C
+ 150 C
300 W