APT19F100J
Microchip Technology
494-APT19F100J
APT19F100J
Mfr.:
Description:
MOSFET Modules FREDFET MOS 8 1000 V 19 A SOT-227
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MOSFET Modules
RoHS:
Si
Screw Mount
- 30 V, + 30 V