APT150GN60JDQ4
Microchip Technology
494-APT150GN60JDQ4
APT150GN60JDQ4
Mfr.:
Description:
IGBTs IGBT Fieldstop Low Frequency Combi 600 V 150 A SOT-227
ECAD Model:
In Stock: 13
Stock:
13 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: IGBTs
RoHS:
Si
SOT-227-4
Screw Mount
Single
600 V
1.5 V
30 V
220 A
536 W