23K640-I/SN
Microchip Technology
579-23K640-I/SN
23K640-I/SN
Mfr.:
Description:
SRAM 64K 8K X 8 2.7V SERIAL SRAM IND
ECAD Model:
In Stock: 8.522
Stock:
8.522 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Product
Microchip Technology 23K640T-I/SN
Microchip Technology
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: SRAM
RoHS:
64 kbit
8 k x 8
25 ns
20 MHz
SPI
3.6 V
2.7 V
10 mA