23K640-I/P
Microchip Technology
579-23K640-I/P
23K640-I/P
Mfr.:
Description:
SRAM 64K 8K X 8 2.7V SERIAL SRAM IND
ECAD Model:
In Stock: 422
Stock:
422 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: SRAM
RoHS:
64 kbit
8 k x 8
25 ns
20 MHz
SPI
3.6 V
2.7 V
10 mA