5KP26A-TP
833-5KP26A-TP
5KP26A-TP
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 5000W 26V UNI R-6
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Micro Commercial Components (MCC)
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Delivery Restrictions:
REACH - SVHC:
5 kW