A30QS2000-128
Mersen
737-A30QS2000-128
A30QS2000-128
Mfr.:
Description:
Industrial & Electrical Fuses SC FUSE 300V 2000A QS PP
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2   Multiples: 2
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mersen
Product Category: Industrial & Electrical Fuses
Amp-Trap Form 101
2 kA
300 VAC
Fast Blow
300 VDC
100 kA, 200 kA
Round Body Fuses
Stud
Threaded Stud
A30QS
Without Indicator
Brand: Mersen
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Diameter: 76 mm
Length: 58 mm