9F60HJB200
Mersen
737-9F60HJB200
9F60HJB200
Mfr.:
Description:
Industrial & Electrical Fuses 9F60HJB200
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mersen
Product Category: Industrial & Electrical Fuses
Specialty Fuses
200 A
2.75 kVAC
Medium / Normal Blow
50 kA
Cartridge Fuses
Holder
Clip
Brand: Mersen
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Diameter: 76.2 mm
Length: 403 mm