LK204-25-422-R-E
Matrix Orbital
891-LK20425422RE
LK204-25-422-R-E
Mfr.:
Description:
LCD Character Display Modules & Accessories 20x4 Red Txt Blk B/G Ext. Temp 25 key
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 25   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Matrix Orbital
Product Category: LCD Character Display Modules & Accessories
RoHS:
LCD Character Display Modules
20 x 4
98 mm x 60 mm x 30.63 mm
76 mm x 25 mm