ZA120MADP2
Mallory Sonalert
539-ZA120MADP2
ZA120MADP2
Mfr.:
Description:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial 22MM 48-120ACDC 75-85DB FDL CUL ROH STK$
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mallory Sonalert
Product Category: Buzzers & Audio Indicators - Industrial
RoHS:
Alarms
Industrial
85 dBA
Pulse
3.9 kHz
120 VAC
40 mA
Terminal Block
Panel Mount
IP66
30.7 mm x 43.44 mm
ZA
Brand: Mallory Sonalert
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Diameter: 30.74 mm