SCE048LA3FP1B
Mallory Sonalert
539-SCE048LA3FP1B
SCE048LA3FP1B
Mfr.:
Description:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial FAST PULSE 28-48V, 3KHZ, LOUD
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
1 Week Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
250 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mallory Sonalert
Product Category: Buzzers & Audio Indicators - Industrial
RoHS:
48 VAC
40 mA