SCE028SA2FP1B
Mallory Sonalert
539-SCE028SA2FP1B
SCE028SA2FP1B
Mfr.:
Description:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial FAST PULSE 16-28V, 2KHZ, SOFT
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
1 Week Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Mallory Sonalert
Product Category: Buzzers & Audio Indicators - Industrial
RoHS:
28 VAC
40 mA