CMPA601C025D
MACOM
941-CMPA601C025D
CMPA601C025D
Mfr.:
Description:
RF Amplifier DIE, MMIC, GaN, PA, 25W, 6.0-12.0GHz
ECAD Model:
This product may require additional documentation to export from the United States.
In Stock: 5
Stock:
5 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 5 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
MACOM
Product Category: RF Amplifier
Delivery Restrictions:
RoHS:
6 GHz to 12 GHz