V385LC7P
Littelfuse
576-V385LC7P
V385LC7P
Mfr.:
Description:
Varistors 385V 60pF
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 9000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Varistors
RoHS:
LA
MOVs
PCB Mount
Radial
385 VAC
505 VDC
1.025 kV
7 mm
1.2 kA
60 pF
- 55 C
+ 85 C
Bulk
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Current Rating: 1.2 A
Length: 13 mm