V20P460PL2
Littelfuse
576-V20P460PL2
V20P460PL2
Mfr.:
Description:
Varistors RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD FREE
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
19 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1500   Multiples: 300
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Varistors
RoHS:
Disc Varistors
Through Hole
Radial
460 VAC
615 VDC
825 VDC
1.24 kV
20 mm
1.75 kA
48 J
45 pF