SZ3KASMC33AT3G
Littelfuse
576-SZ3KASMC33AT3G
SZ3KASMC33AT3G
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS AUTO 3000W 33V Uni DO-214AB TR13
ECAD Model:
In Stock: 1.761
Stock:
1.761 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
33 V
SMD/SMT
53.3 V
36.7 V
SMC (DO-214AB)
56.3 A
3 kW
30 kV
30 kV
- 65 C
+ 175 C
SZ3KASMC
AEC-Q101
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Pd - Power Dissipation: 750 mW