QJ8012LH5TP
Littelfuse
576-QJ8012LH5TP
QJ8012LH5TP
Mfr.:
Description:
Triacs HT Alternistor 800V 12A TO220L
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Triacs
RoHS:
QJ8012xHx
12 A
120 A
800 V
10 uA
1.6 V
50 mA
1.3 V
50 mA