Q4010NH5RP
Littelfuse
576-Q4010NH5RP
Q4010NH5RP
Mfr.:
Description:
Triacs 400V 10A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Triacs
RoHS:
REACH - SVHC:
Qxx10xx
10 A
110 A, 120 A
400 V
10 uA
1.6 V
50 mA
1.3 V
50 mA