GTCT36-201M-R05
Littelfuse
650-GTCT36-201M-R05
GTCT36-201M-R05
Mfr.:
Description:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors 200V 6.2mm 5KA 3POLE
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
GTCx3-R
5 kA
200 V
3 Electrode
T Leaded
Failsafe Not Protected
6.2 mm
8.2 mm