GTCS35-601M-R05-2
Littelfuse
650-GTCS35-601M-R052
GTCS35-601M-R05-2
Mfr.:
Description:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
ECAD Model:
In Stock: 1.057
Stock:
1.057 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
GTCx3-R
5 kA
600 V
3 Electrode
SMD/SMT
Failsafe Not Protected
5 mm
7.6 mm