GTCA38-231M-R10-FT
Littelfuse
650-GTCA38-231MR10FT
GTCA38-231M-R10-FT
Mfr.:
Description:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors 8MM 230V 3POLE AXIAL LEADS GDT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
RoHS:
GTCx3-R
10 kA
230 V
3 Electrode
Axial
Failsafe Protected
8 mm
13.4 mm