GTCA26-750M-R05
Littelfuse
650-GTCA26-750M-R05
GTCA26-750M-R05
Mfr.:
Description:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors Gas Discharge Tubes
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
RoHS:
GTCx2-R
5 kA
75 V
2 Electrode
Axial
Failsafe Not Protected
6 mm
4.2 mm