8NLE2100E
Littelfuse
576-8NLE2100E
8NLE2100E
Mfr.:
Description:
Industrial & Electrical Fuses 100A 8250VAC 80kA@8.25kV INT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Industrial & Electrical Fuses
RoHS: N
E-Rated
Medium Voltage Fuses
100 A