RGA470M1HBK-0611G
Lelon
140-RGA470M1HBK0611G
RGA470M1HBK-0611G
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 47uF 105C 6.3x11mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
10.000
Factory Lead Time:
10
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Lelon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
47 uF
50 VDC
6.3 mm
11 mm
2.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
2000 Hour
20 %
120 mA