TGF30-07870787-059
LeaderTech
861-TGF3007870787059
TGF30-07870787-059
Mfr.:
Description:
Thermal Interface Products Thermal Gap Filler Sky Blue 3.0W/m-K
ECAD Model:
In Stock: 24
Stock:
24 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
3 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
LeaderTech
Product Category: Thermal Interface Products
RoHS:
Gap Fillers / Gap Pads / Sheets
Thermal Pad
Non-standard
Silicone Elastomer
3 W/m-K
8 kVAC
Blue
- 50 C
+ 200 C
200 mm
200 mm
1.5 mm
0.15 MPa
UL 94 V-0