SFLML2000103MX0
Knowles Syfer
843-SFLML2000103MX0
SFLML2000103MX0
Mfr.:
Description:
EMI Feedthrough Filters
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: EMI Feedthrough Filters
RoHS:
SFLM
LC Filter
0.01 uF
200 VDC
20 %
10 A
- 55 C
+ 125 C
X7R
Bulk
Brand: Knowles Syfer
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: GB
Diameter: 6 mm
Lead Diameter: 0.7 mm
Length: 12.75 mm