SFBDL1000223MX1
Knowles Syfer
843-SFBDL1000223MX1
SFBDL1000223MX1
Mfr.:
Description:
EMI Feedthrough Filters
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: EMI Feedthrough Filters
RoHS:
SFBD
LC Filter
0.022 uF
100 VDC
20 %
10 A
- 55 C
+ 125 C
X7R
Bulk
Brand: Knowles Syfer
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: GB
Diameter: 6.35 mm
Lead Diameter: 0.7 mm
Length: 12 mm