2225Y2500123JCT
Knowles Syfer
766-2225Y2500123JCT
2225Y2500123JCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 250V 12.00 nF +/-5% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier
RoHS:
0.012 uF
250 VDC
C0G (NP0)
5 %
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)