2225Y0630680FCT
Knowles Syfer
766-2225Y0630680FCT
2225Y0630680FCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 63V 68.00 pF +/-1% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier
RoHS:
68 pF
63 VDC
C0G (NP0)
1 %
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)