2225Y0500272KFT
Knowles Syfer
843-2225Y0500272KFT
2225Y0500272KFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 VDC 2700 pF - 55 C+ 125 C 10 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
2700 pF
50 VDC
C0G (NP0)
10 %
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)