2225Y0250100GCT
Knowles Syfer
766-2225Y0250100GCT
2225Y0250100GCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 25V 10.00 pF +/-2% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier
RoHS:
10 pF
25 VDC
C0G (NP0)
2 %
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)