2225J0630823KFT
Knowles Syfer
843-2225J0630823KFT
2225J0630823KFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 63 VDC 0.082 uF - 55 C+ 125 C 10 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
0.082 uF
63 VDC
C0G (NP0)
10 %
2225 (Reversed)
5763 (Reversed)
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)