2220Y5000822GFT
Knowles Syfer
843-2220Y5000822GFT
2220Y5000822GFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500 VDC 8200 pF - 55 C+ 125 C 2 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
8200 pF
500 VDC
C0G (NP0)
2 %
2220
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)
4.2 mm (0.165 in)