2220J2K00151KCT
Knowles Syfer
766-2220J2K00151KCT
2220J2K00151KCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 2000V 150.00 pF +/-10% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
150 pF
2 kVDC
C0G (NP0)
10 %
2220
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)
4.2 mm (0.165 in)