2220J2000394MDT
Knowles Syfer
843-2220J2000394MDT
2220J2000394MDT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 0.39 uF - 55 C+ 125 C 20 % X7R
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
0.39 uF
200 VDC
X7R
20 %
2220
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)
4.2 mm (0.165 in)