1825Y2000331FCT
Knowles Syfer
766-1825Y2000331FCT
1825Y2000331FCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1825 200V 330.00 pF +/-1% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
330 pF
200 VDC
C0G (NP0)
1 %
1825 (Reversed)
4563 (Reversed)
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
6.3 mm (0.248 in)
2.5 mm (0.098 in)