1812YA250151GGTSYX
Knowles Syfer
843-12YA250151GGTSYX
1812YA250151GGTSYX
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 250Vac 150.00 pF +/-2% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier, X1/Y2 Safety Certified
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
150 pF
C0G (NP0)
2 %
1812
SMD/SMT
4.95 mm (0.195 in)
3.2 mm (0.126 in)