1812Y0160393GFT
Knowles Syfer
843-1812Y0160393GFT
1812Y0160393GFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16 VDC 0.039 uF - 55 C+ 125 C 2 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
0.039 uF
16 VDC
C0G (NP0)
2 %
1812
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)