0805J1000122KXT
Knowles Syfer
843-0805J1000122KX
0805J1000122KXT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1200pF X7R 0805 10percent
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
1200 pF
100 VDC
X7R
10 %