RMC1/8K2673DTP
Kamaya
791-RMC1/8K2673DTP
RMC1/8K2673DTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 267K 0.5% Lead Free
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
RMC
267 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.1 mm
1.6 mm
0.55 mm