RMC1/2K60R4FTE
Kamaya
791-RMC1/2K60R4FTE
RMC1/2K60R4FTE
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2010 60R4 1% Lead Free
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RMC
60.4 Ohms
750 mW (3/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2010
5 mm
2.5 mm
0.55 mm