RGC1/8C4223BTP
Kamaya
791-RGC1/8C4223BTP
RGC1/8C4223BTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 422 kOhms 200 V 250 mW 1206 0.1 % 50 PPM / C - 55 C / + 155 C
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Kamaya
RGC
422 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.1 %
+ 155 C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)