RGC1/16SC1101BTH
Kamaya
791-RGC1/16SC1101BTH
RGC1/16SC1101BTH
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 100 Ohms 50 V 63mW 0.1% 50 PPM / C - 55 C / + 155 C 0402
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
RGC
1.1 kOhms
63 mW (1/16 W)
0.1 %
+ 155 C
50 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)