0805YC682MAT2A
KYOCERA AVX
581-0805YC682MAT2A
0805YC682MAT2A
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
6800 pF
16 VDC
X7R
20 %
0805
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
2.01 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)