RK73HW3ARTTE3600F
KOA Speer
660-RK73H3ARTTE3600F
RK73HW3ARTTE3600F
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 360 ohm 1% 1W AEC-Q200 ANTI-SULFUR
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Cut Tape / MouseReel™
RK73H-RT
360 Ohms
1 W
1 %
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.1 mm (0.122 in)
0.6 mm (0.024 in)