RK73H1ERTTP6193F
KOA Speer
660-RK73H1ERTTP6193F
RK73H1ERTTP6193F
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 619K ohm 1% 0.1W AEC
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Cut Tape / MouseReel™
RK73H-RT
619 kOhms
100 mW (1/10 W)
1 %
+ 155 C
75 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)