RK73H1ERTTP4532D
KOA Speer
660-RK73H1ERTTP4532D
RK73H1ERTTP4532D
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 45.3K ohm 0.5% 0.1W AEC-Q200 ANTI-SULFUR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KOA Speer
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RK73H-RT
45.3 kOhms
100 mW (1/10 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
75 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)