MOS1CT528R360J
KOA Speer
660-MOS1CT528R360J
MOS1CT528R360J
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors 36 ohm 5% 1W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KOA Speer
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
36 Ohms
1 W
5 %
Axial
300 PPM / C
3 mm
9 mm
- 55 C
+ 200 C
MOS
Brand: KOA Speer
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Lead Diameter: 0.8 mm