C2220C332MBGACTU
80-C2220C332MBG
C2220C332MBGACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 3300pF 0.2
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
3300 pF
630 VDC
C0G (NP0)
20 %
2220
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)