C1812C223KDRALTU
KEMET
80-C1812C223KDRAL
C1812C223KDRALTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000volts 22000pF X7R 10%
ECAD Model:
Availability
Stock:
4.000 Can Dispatch in 5 Days
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS: N
0.022 uF
1 kVDC
X7R
10 %
1812
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)